MastergrillParty
  • pl
  • en
  • Русский
11.04.2013
GRILL GAZOWY 3-palnikowy. NOWOŚĆ!

Ogrodowe grille gazowe zdobywają coraz większą popularność i uznanie wśród zwolenników grillowania. Komfort i szybkość przygotowania posiłku sprawia, że grille gazowe zyskują zdecydowaną przewagę nad grillami tradycyjnymi. Idealnie wpisują się w krajobraz nowoczesnego ogrodu, dobrze prezentują się też na tradycyjnym drewnianym tarasie lub stojąc bezpośrednio na trawie. Prezentujemy Państwu nowy model grilla gazowego MG665. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji grilla są gwarancją bezpieczeństwa i trwałości.

8.02.2013
GRILL ELEKTRYCZNY na obrotowej nodze. NOWOŚĆ!

Grill elektryczny z płytą grzewczą, podzieloną na część przeznaczoną do grillowania i smażenia. Umocowany na obrotowej nodze z pięcioramienną podstawą dodatkowo wyposażony w półkę z tworzywa sztucznego. Po zdjęciu z podstawy może być używany jako grill stołowy.

8.02.2013
Grille Kociołki w 3 kolorach - NOWOŚĆ!

Grille dostępne w kolorach: pomarańczowym, żółtym, zielonym. Dzięki intensywnej barwie doskonale wpisują się w kolorową przestrzeń ogrodu i ożywiają taras. Chromowany ruszt, misa i pokrywa emaliowane, wysokość 42 cm, średnica 36 cm. Wyposażone są w system regulacji dostępu powietrza oraz ruszt węglowy.